Projekt online

Skoro można kupić ubranie lub buty w sieci, to równie skutecznie i dobrze można zamówić projekt wnętrza online. Bez wychodzenia z domu. Projekt oczywiście będzie posiadał taki sam zakres jak tradycyjny projekt wnętrza. Jedyna różnica jest taka, że to Ty będziesz naszymi oczami. Współpracę rozpoczniemy od ankiety na temat potrzeb oraz innych aspektów koniecznych do tego by udało nam się sprostać Twoim oczekiwaniom. 

Jak to wygląda.

1. Zamawiasz projekt i wybierasz właściwy pakiet. Następnie przesyłasz nam rzut projektowanej przestrzeni w formie rzutu deweloperskiego lub odręcznego rysunku. Na Tobie będzie spoczywała odpowiedzialność za dokładne wykonanie pomiarów. 
2. Teraz wypełnisz ankietę i prześlesz nam kilka zdjęć przestrzeni którą mamy się zająć. 
3. Wyceniamy Twój projekt
4. Po akceptacji wyceny podpisujemy umowę o współpracy (online), opłacasz zaliczkę. 
5. W ciągu paru dni dostarczamy Ci proponowany układ funkcjonalny, zapoznaj się z nim i powiedz nam co moglibyśmy zmienić, poprawić lub dodać. Na tym etapie rozmawiaj z nami, przekazuj wprost wszystkie swoje uwagi i spostrzeżenia. 
6. Na podstawie powyższego tworzymy dla Ciebie finalną aranżację i prosimy Cię o jej akceptację. 
7. Teraz musimy przygotować wizualizację które pokażą Ci na obrazie jakości zdjęcia jak będzie wyglądała projektowana przestrzeń. 
9. Możesz jeszcze 2x wprowadzić zmiany kolorystyczne lub/i materiałowe (tutaj nie możesz już zmieniać układu funkcjonalnego)
10. Czas abyś przeszedł do realizacji. Otrzymałeś już od nas wszystkie materiały które pozwolą zakupić Ci potrzebne rzeczy. Posiadasz też dokumentację potrzebną wykonawcą do pomyślnego zrealizowania projektu. 

Pamiętaj, że decydując się na projekt online to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za dokładność pomiarów które nam prześlesz. Ale nie przejmuj się, musisz po prostu powiedzieć wykonawcą aby przed montażem mebli i innych elementów „na wymiar” ponownie wykonali pomiary.  Ale głowa do góry 🙂 Projekt online ma też swoje zalety. W dzisiejszym czasie, żyjemy w ciągłej gonitwie, mamy na wszystko mało czasu, dzięki naszemu rozwiązaniu, będziesz mógł poświęcić czas na projekt w czasie dogodnym dla siebie.