Wizualizacje

pomost

POZNAJ OBRAZEM

Wizualizacja przestrzeni jest idealną formą przekazu treści. Pozwala pokazać jak mieszkanie, dom, ogród będą wyglądały po zrealizowaniu projektu, w różnych warunkach oświetleniowych czy porach roku. Specjalizujemy się w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji 3D, oferujemy wierne odwzorowanie detali, oświetlenia oraz kolorów.

Wnętrza

Jest to najlepszy sposób zobaczenia koncepcji lub projektu wnętrza, jak będzie wyglądało po wykonaniu. Aranżacja stworzona dzięki zaawansowanej technologii grafiki komputerowej pomoże w doborze materiałów, sprawdzeniu projektu, a także w rozplanowaniu dostępnej przestrzeni. Dzięki niej zobaczysz pomieszczenia, które jeszcze nie istnieją.

Cena za 1 ujęcie w rozdzielczości FHD
od 0

Architektura

Stworzymy model 3D budynku oraz jego otoczenia, między innymi roślinności, zabudowań, dróg. Wizualizacja będzie wykonana o pożądanej przez Państwa porze roku i dnia a także w wybranych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu będziemy w stanie oddać właściwy dla tego miejsca klimat. Przykładem może być wizualizacja domu jednorodzinnego.

Cena za 1 ujęcie w rozdzielczości FHD
od 0
7

Produkty

Wizualizacja produktów w jakości wirtualnego studia fotograficznego. Tworzymy wizualizację produktu który jest obecnie koncepcyjny na podstawie jego projektu, schematu lub istniejącego już produktu na podstawie zdjęć lub próbki

Cena za 1 ujęcie w rozdzielczości FHD
od 0

Wizualizacje dla architektów

Jeśli jesteś architektem wnętrz lub potrzebujesz fotorealistycznych wizualizacji 3D do swojego projektu, możemy wykonać je dla Ciebie. Wystarczy, że dostarczysz nam model 3D wykonany w SketchUP, *.dwf, *.dwg, *.3ds oraz określisz jaki efekt wizualizacji chcesz uzyskać. 

Cena za 1 ujęcie w rozdzielczości FHD
od 0