NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Długość naszej współpracy ustalana jest indywidualnie. Zależy ona bowiem od metrażu projektowanej przestrzeni oraz zakresu prac. Przygotowanie propozycji układu funkcjonalnego lokalu trwa zazwyczaj około 7-12 dni. Pozostałe etapy w zależności od wybranego pakietu trwają od 4-12 tygodni.

Oczywiście. Powiedz nam jakie pomieszczenie chcesz, abyśmy zaprojektowali. Skontaktuj się z nami, a na pewno będziemy w stanie Ci pomóc.

Oczywiście, że tak! Pracujemy głównie w obrębie Dolnego Śląska, ale jesteśmy otwarci do nawiązania współpracy jeżeli mieszkasz w innej części Polski. Podstawą do zawarcia współpracy jest inwentaryzacja. Jeśli nie możemy przeprowadzić jej osobiście, zadanie to należy do Ciebie – musisz wykonać to bardzo dokładnie, ponieważ od tego zależy czy projekt zostanie przygotowany prawidłowo.

Inwentaryzacja jest to pomiar projektowanej przestrzeni z natury, który jest niezbędny do przygotowania właściwej dokumentacji.

 Projekt funkcjonalny składa się z 2-3 aranżacji w formie rzutu 2D przedstawiający układ pomieszczeń, mebli oraz sprzętów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Na podstawie wybranego układu, bądź połączenia poszczególnych propozycji w jedną – tworzymy docelowy rzut aranżacji.

Projekt realizacyjny składa się z dokumentacji w formie rysunków linearnych 2D niezbędnych do realizacji projektowanej przestrzeni.

Rzut deweloperski przedstawia wyłącznie poglądowy plan mieszkania z orientacyjnymi wymiarami. Te dane są dla nas niewystarczające z uwagi na to, że każdy cm jest dla nas ważny.

W wybranym układzie funkcjonalnym możesz dokonać dwóch zmian. Dlatego tak ważne jest żebyś poinformował nas o wszelkich uwagach dotyczących propozycji. Po wygenerowaniu wizualizacji możesz dokonywać zmian wyposażenia oraz kolorystyki (też dwukrotnie).

Wykonujemy nadzór starając się pilnować poprawności wykonywanych prac.